Cudze chwalicie, swego nie znacie- powiedzenie to sprawdza się we wszystkich sferach życia, także kolarstwie. Powszechnie chwali się zagraniczne marki, podczas gdy rodzime rowery ns bikes pozostają cały czas w cieniu, mimo doskonałej jakości produktów. Warto przybliżyć historię tej młodej, ale dobrze zapowiadającej się marki.

Ns bikes miało swój początek w Gdańsku. To tam Szymon Kobyliński, znany gitarzysta i muzyk zespołu Blenders założył w spółce w ze swoją żoną Anna firmę 7Anna. Początkowo działalność przedsiębiorstwa opierała się jedynie na dystrybucji komponentów do rowerów, oraz w mniejszym stopniu, kompletnych rowerów. Z czasem na półkach zaczęły pojawiać się komponenty sygnowane marką ns bikes, które z miejsca zyskały ogromną popularność. To co było jedynie nieśmiałą próbą przerodziło się w ogromne przedsięwzięcie. W wyniku ogromnego popytu na polskie produkty Szymon Kobyliński podjął decyzję o zaprzestaniu sprowadzania masowo produkowanych komponentów z Azji, a skupieniu się na projektowaniu własnego sprzętu. Od początku znakiem firmowym części rowerowych sygnowanych marką ns bikes była wysoka jakość w połączeniu z oryginalnym i nowatorskim designem. Ozdabianie własnych części było szczególnie ważne, gdyż oferta firmy kierowana była głównie do riderów uprawiających dyscypliny grawitacyjna. Wraz z zyskiem popularności Szymon Kobyliński pozyskał dla swojej firmy wielu zawodowych riderów, którzy swoimi wyczynami promują ns bikes na świecie. Najbardziej znanym jest Sam Pilgrim, którego rower oparty jest na ramie ns bikes majesty i posiada wiele komponentów, które można znaleźć w ofercie polskiego przedsiębiorstwa.

Rozwodząc się nad wysoką jakością wyrobów zagranicznych firm nie można zapominać o polskich producentach, którzy zyskują na świecie coraz większe uznanie i prestiż. Ns bikes jest przykładem na to, że Polacy mają szansę przebić się na światowy rynek. Wystarczy zaoferować nowatorskie rozwiązania technologiczne design odpowiadający grupie, do których kierowany jest produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *